Одесский Подкидыш

15 июня 2021

19:00

Киев, Дом художника

Событие прошло!

Одеса давно визнана столицею гумору, в тому числі і завдяки театру «Маски-шоу», але ж «Маски» - візитна картка міста. «Маски» - творці унікального театру, в репертуарі якого більше десяти комедійних авторських п'єс, в тому числі і «Одесский Подкидыш»!

Звісно, іскрометним гумором театру, оригінальними авторськими постановками більшу частину року можна наживо насолоджуватися тільки в Одесі. І заради цього, звичайно ж, варто їхати в цей дивовижно прекрасний, сонячний куточок! Варто. Але, зовсім не обов'язково!

Добрі чарівники «Квартал-Концерту», ​​організували грандіозне турне театру «Маски» по 14 містах України! А це означає:

Маски 15 червня в Києві!!!

Виступ «Масок» - феєрверк свіжої неприборканої фантазії, втілений в форму комедії, пантоміми, хореографії та трюку! Приходь і насолоджуйся унікальним стилем театру «Маски», в основі якого лежать класичні традиції театру абсурду, театру Дель Арте, європейського мистецтва!

Вистава «Одесский Подкидыш» заснована на однойменній п'єсі видатного Одеського драматурга Георгія Голубенка. Режисура Георгія Делієва. Віртуозна гра акторів: Б. Барський, Н. Бузько, Г. Делієв. Ця легка, сучасна, а головне - Одеська, смішна і трішки сумна комедія стане для вас сеансом справжньою сміхотерапії!

Але ж їхній гумор лікує і життя продовжує!