Підпільний Стендап

27 ноября 2021

19:00

Киев, Underground Standup Club

Событие прошло!

Запрошуємо вас на вечір кращого гумору від проекту Підпільний Стендап. Це чудова можливість розслабитися і вдосталь посміятися.

У цей вечір виступатимуть:
Сергій Ліпко - один з авторів “Телебачення Торонто”, ведучий шоу “Гомін Аут” на радіо “Промінь”, переможець численних фестивалів, автор сольного стендап-туру “Вихід на праву платформу”.
Артур Петров - комік, сценарист, учасник телешоу «ГуднайтКлаб», «Комік на мільйон». 16 років працює на телебаченні, останні 5 років пише кіно та серіали.
Олександр Качура - бадьорий комік, який довгий час прожив у Китаї та тривалий час виступав англійською мовою у клубах Гонконгу, був хедлайнером на багатьох місцевих шоу та резидентом клубу Takeout Comedy SZ, найвідомішого стендап клубу на півдні Китаю. В Києві він вже більше року виступає в Підпільному Стендапі;
Антон Стенюк - Конор МакГрегор Українського стендапу. Комік, котрий жартує та сміється над собою і навколишнім світом. Кожний його виступ наповнений іронічними інтерактивами з глядачами.

УВАГА!!
- Захід пройде з дотриманням дистанції і всіх санітарних норм;
- На вході Вас чекатиме температурний скринінг, антисептики, перевірка covid-сертифікатів та негативних тестів. Придбавши квиток Ви підтверджуєте, що вакциновані та/або зробили тест на коронавірус.
- Не забувайте про маски.
* Мова заходу - російська та українська; організатор залишає за собою право вносити зміни у розстановку залу.

Днепр
03 декабря 2021 - 19:00
Киев
11 декабря 2021 - 19:00