Підпільний Стендап

11 декабря 2021

19:00

Киев, Underground Standup Club

Запрошуємо вас на вечір кращого гумору від проекту Підпільний Стендап. Це чудова можливість розслабитися і вдосталь посміятися.

У цей вечір виступатимуть:
Сергій Ліпко - один з авторів “Телебачення Торонто”, ведучий шоу “Гомін Аут” на радіо “Промінь”, переможець численних фестивалів.
Дядя Женя - найстаріший стендап-комік Києва. Іронічне життя: 3 весілля, 4 розлучення. Учасник тв-шоу «Комік на Мільйон», лауреат міжнародного фестивалю комедії ISUF 2018.
Eka Snow - комікесса, народилася в Німеччині, любить прохолодну погоду, коней і постріляти. Після її виступів збільшується кількість кохання. Мужчини та жінки стають гармонічними.
Кирило Богдан - молодий, але досвідчений комік. У його виступі можна почути як близькі всім людям побутові теми, так і роздуми над актуальними проблемами. Лауреат фестивалю незалежної стендап комедії ISUF 2019

УВАГА!!
- Захід пройде з дотриманням дистанції і всіх санітарних норм;
- На вході Вас чекатиме температурний скринінг, антисептики, перевірка covid-сертифікатів та негативних тестів. Придбавши квиток Ви підтверджуєте, що вакциновані та/або зробили тест на коронавірус.
- Не забувайте про маски.
* Мова заходу - російська та українська; організатор залишає за собою право вносити зміни у розстановку залу.

Киев
11 декабря 2021 - 19:00