Pompeya

11 июня 2021

19:00

Киев, ЮБК

Історія інді-рок гурту почалася в 2006 доволі цікавим чином. Тоді Pompeya записали три сингли і випустили їх на платформі MySpace. Тексти складалися з набору слів, дуже нагадували англійську і, здавалося, не мали ніякого сенсу. Однак саме вони привернули до гурту увагу слухачів і індустрії - в 2007 році третій в житті концерт гурту Pompeya відбувся перед 3000 слухачами – тоді вони розігрівали не кого-небудь, а самих Stereophonics!

Але і далі на команду чекали цікаві колаборації. У 2015 році гурт Помпея випустив третій альбом Real на американському лейблі No Shame. Продюсером вокальних сесій і співавтором текстів виступив Девід Хартлі з гурту The War On Drugs. Тоді ж Pompeya отримали Jägermeister Indie Awards за кращий кліп року на трек Liar. У 2017 вони випустили експериментальний максі-сингл Domino спільно з французьким хаус-продюсером Фредом Фальке.

У 2018 гурт вирішив далі просуватися самостійно і попрощалася зі своїм лейблом Mishu. Хлопці самостійно випустили альбом Dreamers. Ця платівка, безсумнівно, стала кроком вперед, вона вміло транслює вайб диско і поп-музики 80-х в сучасних аранжуваннях. Зараз же хлопці активно працюють над новим альбомом, який вийде навесні 2020. Під ці пісні ми з вами і будемо зовсім скоро танцювати на березі Дніпра.

Киев
11 июня 2021 - 19:00