Різдвяна Фабрика Мрій

16 января 2022

10:00

Киев, ВДНГ

Событие прошло!

Фабріка мрій - це справжнє казкове місце, де знаходиться чарівне виробництво ялинкових прикрас. Проте, це не проста фабрика, а місто, де ельфи вчать дітей здійснювати свої найзаповітніші мрії, а дорослих — вірити у дива.

За легендою на виробництві працюють тільки ельфи, які допомагають здійснюватись бажанням з новорічних листів. Більшість з них — прості й матеріальні, такі реалізують в першу чергу. Але є на фабриці окрема кімната — в ній знаходяться листи з величезними, наповненими вірою мріями: про польоти на Марс, про зустріч з казковими героями. Пощастило, що один з ельфів знайшов стару фабрику здійснення мрій і зміг відновити її роботу! Саме сюди й потраплять всі, хто готовий пірнути у казку, та згадати про найголовніше — про мрії та любов!

Спочатку ви потрапите на святкову площу казкового міста, де живуть і працюють ельфи. Тут можна не тільки загадати мрію і зробити декілька фантастичних фотографій, але й випити кави з десертами. Вхід на фабрику теж розташований на площі, де на вас вже буде чекати наш ельф-екскурсовод. Всі майстерні казкової фабрики виглядають як справжнє виробництво. Тут є і кабінет головного ельфа Гукаса, і величезні кімнати з неймовірним приладдям: розпалювач вогню, за допомогою якого видуваються ялинкові прикраси, спеціальні ванни для їх сріблення, величезна машина для фарбування іграшок, ціла майстерня з розпису готових кульок, і найголовніше — зірковий небосхил, на якому ви зможете записати свою найзаповітнішу мрію! Чим? Тим, чим палають зірки, звісно — світлом!

Наприкінці екскурсії кожен з вас отримає набір для створення мрій зі своєю власною кулькою, яку можна наділити своєю особливою мрією, розфарбувати її вдома і повісити на саму верхівку новорічної ялинки!

А ще у казковому місті ельфів працюватиме Різдвяна Лавка, де можна придбати неймовірні ялинкові іграшки.

Чекаємо на Вас вже з 27 листопада!