Романтичний джаз в саду

23 августа 2021

19:00

Львов, Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра)

Компанія «BIGSHOW Agency» запрошує на сезон магічних концертів у Митрополичих садах!

23 Серпня серед квітучого саду буде лунати “Романтичний Джаз в саду” від одних з кращих джазменів України і східної Європи, а саме:

Один з найкращих барабанщиків України Ігор Гнидин
Одна з найкращих піаністок Анастасія Літвінюк
Блюзмен та грувовий басист Андрій Кохан
Молодий та драйвовий саксофоніст з запальними імпровізаціями Андрій Дулиш.
Ну і звичайно оригінальна і неповторна вокалістка Юлія Швед
Музика, яка буде лунати буде пронизана відчуттями літа та одного з найцінніших почуттів даного людству, почуття, завдяки якому людина є людиною у всіх найширших значеннях цього слова – Любові!

Любові один до одного, любові до життя, любові до музики. Музика нагадує нам, що ми живемо для любові.

В концерті будуть об’єднані як світові сучасні джазові хіти у власних аранжуваннях shockolad, так і українські ретро пісні в оригінальних джазових інтерпретаціях. Пісні про любов, джазові стандарти та і shockoladівський авторський етноджазовий грув. Обєднання творів які зародились у відчутті любові, сучасні джазові хіти, сучасні популярні світові хіти, українські ретро пісні в джазових аранжуваннях та сучасний авторський етноджаз.

Запрошуємо всіх зануритись у відчуття весни,зародження Любові!

Найкращі люди з легендарною музикою в атмосферному мальовничому місці з гарним краєвидом на центральну давню історичну частину міста Львова.

Запрошуємо вас і ваших друзів, приходьте як самі так і компаніями щоб провести разом незабутній вечір! Чекаємо на зустріч з Вами!

Концерт відбуватиметься в рамках проекту “Україна 30”

«Україна 30» – це унікальна серія концертів до 30-річчя Незалежності України, які розкривають всю різномастість форм та жанрів музичної душі України (від етнічної музики до класики).

Ексклюзивний медіа партнер – Радіо Люкс ФМ

Львов
23 августа 2021 - 19:00