Самотність в мережі

22 декабря 2021

19:00

Львов, Malevich Concert Arena

Прем'єра! Вперше у Львові! Головний польський бестселер початку XXI століття,найвідоміший і самий неоднозначний роман Януша Вишневського "Самотність в Мережі" - це історія в листах про заборонену і таку жадану любов.Один з найбільш пронизливих і спірних романів століття.

Ця історія викликала багато суперечок, але нікого не залишила байдужим, адже багатьом людям знайомі і сумніви, і надія, і побоювання, які викликає знайомство в інтернеті і стосунки на відстані. Ось і вони так познайомились. Вона з Польщі, він — з Німеччини. Їх випадкова переписка переросла у справжню пристрасть. Але чи варто зустрічатися і кого ми любимо більше: реальну людину, чи образ, який створила наша уява зі слів, чекання та самотності? Та й взагалі, чи можна назвати це коханням? А якщо й так, що гірше — відстань чи зустріч?

Інтерпретація Тамари і Євгена Морозових.

Музика І. Баха, П. Чайковського, Ф. Шопена, французька класична музика.

В ролях:

Тамара Морозова,
Євген Бельтюков,
Ірина Марчук,
Кирило Шевченко.
Вистава буде проходити згідно карантинних обмежень!

Захід проводиться в COVID-FREE форматі. Ознайомтесь з правилами доступу

Детальна інформація від організатора стосовно проведення концерту згідно діючих норм тут

Вистава 22 грудня 2021 року відбудеться згідно із діючими нормами «помаранчевого» рівня епідемічних обмежень відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 9 грудня 2020 року (із змінами). Обов’язковою умовою доступу для глядачів на концерт є наявність одного з наступних документів:
Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 72 години до часу проведення заходу.
Негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено не більш як за 72 години до часу проведення заходу.
Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.
Документ, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини.
Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією, або двома дозами вакцини.
Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує одужання від COVID-19.
Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР.

Перелічені вище обмеження не стосуються осіб молодше 18 років. У випадку відвідування заходу особами молодше 18 років необхідно мати документи, що підтверджують вік.

Львов
22 декабря 2021 - 19:00