Схоже на щастя

17 октября 2021

19:00

Киев, Консерваторий

Событие прошло!

На що схоже щастя? Впродовж життя людина по різному відповідає на це питання. Але для будь-якого віку та характеру самотність - це нещастя.

Вистава «Схоже на щастя» створена за п’єсою П.Пальмада та К.Дютюрона «Втікачки». Ця іронічна та трохи сумна комедія розповідає історію дивної спільної подорожі двох жінок. Обидві втекли від залежності і приреченості на непотрібність. Марго і Клод - абсолютно різні. Зустрічаються вони зовсім випадково, проте стають необхідні одна одній. Доля зводить героїнь в одному місці, звідки починається їх спільний шлях. Куди вони прийдуть? Чи розійдуться їхні дороги? Чи насправді їхня зустріч була випадковою? І чи можуть бути випадковими довіра і ніжність?

Вистава була удостоєна головної театральної премії країни «Київська пектораль», а Ада Роговцева була визнана кращою акторкою року за образ Клод.

Це легка комедія з тонкою іронією, котра торкається головних питань людських відносин та дає можливість поглянути на своє життя під іншим кутом. Режисером вистави є донька Ади Роговцевої - заслужений діяч мистецтв України Катерина Степанкова.

Ролі виконують:

Ада Роговцева – Герой України, народна артистка України
Світлана Орліченко – заслужена артистка України
Режисер-постановник – К.Степанкова
Художник-постановник – Т.Ткаченко
Художник по костюмам – С.Нікітчина
Хореограф-постановник – О.Скляренко
Композитор – А.Шусть
Продюсер – Р.Костін
Помічник режисера – Б.Жданов
Організатор – продюсерський центр «Tanzzero.production»

Киев
30 декабря 2021 - 19:00
Днепр
09 февраля 2022 - 20:00