Static X

23 листопад 2022

19:00

Київ, ATLAS

Событие прошло!

​​Мультиплатинові легенди індастріалу Static-X знову несуть своє “Evil Disco” в маси з туром Rise Of The Machine у 2022 році

Цей тур стане святкуванням 20 річниці золотого другого альбому Machine, повторний реліз якого відбудеться наступного року. Окрім того, це й продовження меморіального марафону на честь покійного вокаліста Вейна Статіка. Разом із Тоні Кампосом Коічі Фукудою, Кеном Джеєм та Xer0 у тур вирушають піонери ню-металу Dope. Концерт у Києві відбудеться 23 листопада 2022.

"Ми страшенно раді знову вирушити в дорогу. Ми плануємо грати майже всі пісні і з Machine, і з Wisconsin Death Trip, але в сет-листі буде й декілька класних сюрпризів. Буде дуже круто знову виступати з друзями, щоб разом розділити цей ностальгійний шал. Це точно запам'ятається нам надовго! Ми не дочекаємося відсвяткувати 20 років Machine, водночас згадуючи усі ці прекрасні роки з Вейном. Пошумимо на славу з нашими фанами!", коментують Static-X.

Ювілейний реліз Machine запланований на 18 лютого 2022, платівка міститиме оновлений мастеринг пісень Ульріхом Вайлдом, а окрім оригінальних 12 треків додалися ще 3 бонусних треки: Wisconsin Death Trip (Live 2019 Regeneration featuring Wayne Static), Sweat of the Bud (Live 2019 Xer0) та I'm With Stupid (Live 2019 Regeneration featuring Wayne Static). Альбом з'явився на світ у 2001 році і став останньою платівкою, записаною усіма чотирма оригінальними засновниками Static-X.