Suprun Titova Duo

03 июня 2021

19:00

Киев, Дом Актера

Український жіночий Дует - Альт та Фортепіано

Новий камерний дует, винятковий за своєю направленістю, був створений у 2020 році надзвичайно талановитими, відомими далеко за межами України альтисткою Катериною Супрун та піаністкою Катериною Тітовою (Німеччина - Україна). Своїм існуванням дует зобов'язаний ініціативному та блискучому задуму повноцінно розкрити глибокий, мало відомий широкому загалу потенціал звукових палітр двох інструментів - альта і фортепіано. Відомо, що не тільки в межах України, а й в інших країнах, такий дует - рідкісне, унікальне явище.
Завдяки успішному кар’єрному шляху обох музиканток, дует несе в собі творче та естетичне натхнення, відкриває для слухачів розмаїття альтового репертуару та дарує насолоду високопрофесійної виконавської майстерності. У насиченому репертуарі дуету твори класичних українських та європейських композиторів, сучасна музика, оригінальні перекладення для альта і фортепіано.

Катерина Тітова (фортепіано)
є відомою українською піаністкою молодої генерації, лауреаткою міжнародних конкурсів. Серед них:конкурс Алісії де Ларроча (Андорра, 2002), Міжнародний фортепіанний конкурс російської музики (США, 2004), ім. А. Рубінштейна (Німеччина, 2005),
Джеймса Моттрама (Англія, 2008), іспанських композиторів (Іспанія, 2013). З 2001 року Катерина мешкає в Німеччині, де навчалась в музичних академіях Мюнстера та Дрездена.
Піаністка активно гастролює в США та Європі, співпрацювала з Нідерландським симфонічним оркестром, оркестром Празької філармонії,Віденським камерним оркестром та іншими.
Дебютний диск Катерини Тітової з творами Рахманінова видала «Sony Classical».

Катерина Супрун (альт)
Солістка Національного ансамблю солістів «Київська Камерата».
Лауреатка премії імені Левка Ревуцького. Постійна учасниця на фестивалях “Kyiv Music Fest”, “Прем’єри Сезону” (Київ),
“Два дні та дві ночі нової музики” (Одеса), «Контрасти» (Львів).
Співпрацювала з такими колективами, як Державний естрадно-симфонічний оркестр, оркестр національної теле-радіо компанії України, Заслужений симфонічний оркестр України, НАС «Київська Камерата», оркестр «Віртуози Львова» та ін.
Є першовиконавицею багатьох українських музичних творів.
У 2018 році отримала президентський грант на реалізацію проєкту «Український квартет» за участю струнного квартету «Danapris string quartet». З гастрольними турами відвідала Фінляндію, Німеччину, Нідерланди, Францію, Румунію, Швейцарію, Ліван, Оман, Кувейт, Бахрейн, Ізраїль, Португалію, Японію.

Киев
03 июня 2021 - 19:00