Святослав Кондратів «Happy Birthday Maestro»

31 мая 2021

20:00

Киев, Всі свої D12

Перша скрипка України Маестро Святослав Кондратів запрошує Вас на особливий концерт «Happy Birthday Maestro!»

До свого Дня Народження Артист вирішив зробити своїм шанувальникам подарунок і підготував унікальну програму, в яку увійшли такі знакові і улюблені багатьма композиції, як «Hola, Barselona», «True love», «Copacabana», «Kupala», «Parga», «O’Leo Lviv», «Скрипка плаче, скрипка сміється», «Лямурмур».

А ще, Ви першими почуєте нові композиції, створені музикантом з великою Любов’ю та Пристастю. Вони стануть справжньою окрасою цього літнього романтичного вечора та подарують Вам невимовну радість та насолоду, емоції, що запам’ятаються надовго.

Концерт відбудеться на чудовому відкритому майданчику Галереї D12, в центрі Києва під куполами Андріївської церки та з неперевершеними краєвидами Дніпра та міста.

Проект Святослава Кондратіва #СвітОчимаСкрипаля відомий дивовижними музичними відео, які знімає скрипаль у найпрекрасніших куточках світу – Метеорах Греції, дюнах Сахари, Норвежських фіордах, Венеції, Барселоні та ін. Музика Маестро вже підкорила серця тисяч шанувальників по всій Україні та за її межами. Більше 300 концертів, які дав скрипаль разом зі своїм бендом на провідних концертних майданчиках країни підтверджують високий рівень та популярність Артиста. Його по праву називають Першою скрипкою та найромантичнішим скрипалем України! Стильний та харизматичний Святослав Кондратів підкорює своїм шармом, віртуозністю та талантом з перших хвилин! А енергетика, яка панує на сцені, оригінальний відеоряд та живий звук зачаровують та переносять слухачів у музичну казку, з якої не хочеться повертатись!

Киев
31 мая 2021 - 20:00