Till Lindemann

16 листопад 2022

20:00

Київ, Stereo Plaza

Событие прошло!

Шановні глядачі!

Епідеміологічна ситуація в світі погіршується, що накладає нові обмеження на міжнародні авіаперевезення, на в’їзд та перебування артистів та членів команди, а також проведення масових заходів в деяких країнах Європи.

На превеликий жаль, в даних умовах проведення туру Тілля Ліндеманна в зазначені раніше строки стає неможливим. У зв’язку з цим ми вимушені повідомити про перенос концертів туру на нові дати, в Києві концерт відбудеться 16 листопада 2022 року

Всі придбані квитки залишаються дійсними на нову дату.
Просимо вибачення за незручності та сподіваємося на ваше розуміння.

 

Тілль Ліндеманн - ікона індустріальної сцени, фронтмен і голос гурту RAMMSTEIN, багаторазовий переможець премії "ECHO award" приїде до Києва зі своім новим шоу.

Навесні 2020 року проект Lindemann, шоу якого ми бачили в Києві, був закритий - Тілль Ліндеманн і Петер Тегтгрен завершили свою співпрацю.

В Києві Тілль Ліндеманн вперше зіграє в Україні зі своєю новою групою. Шоу Till Lindemann відбудеться в рамках європейського туру "ICH HASSE KINDER".

Концерти Ліндеманна вражають енергією, в епіцентрі якої чути його вокал. У Тілля мільйони прихильників по всьому світу, артист володіє незвичайною харизмою, артистизмом та силою голосу. У концертах туру "ICH HASSE KINDER" ви побачите і почуєте те, за що так люблять Тілля у всьому світі. Багато металу, старих і нових хітів, унікальні візуальні ефекти і шоу, просочене найпотужнішою енергетикою одного з кращих рок-співаків сучасності.