Улетная комедия «ВОР.Комедия ошибок»

19 мая 2021

19:00

Днепр, ДК Машиностроителей

Головна подія весни 2021!!! На численні прохання глядачів!!!
Гастролі театральної майстерні-студії Максима Голоскова.
 
Чи часто до вас входять в будинок без вашого дозволу? Розводять балаган, чіпають ваші речі, зачіпають ваші почуття, а може і щось більше? А чи часто, без цього самого дозволу, в чийсь будинок вламуєтесь Ви? Ми думаємо, що відповідь очевидна, наш шановний глядач...
 
Тоді Вам надається дивовижна можливість стати співучасником курйозної історії, в якій все йде абсолютно не по плану її витівників і постраждалих, але досконало з точки зору карми і фортуни. Ви побачите, наскільки випадковий збіг обставин може виявитися далеко не випадковим, вирішуючи долю кожного персонажа залученого в це ліходейство, а іноді навіть - звести з розуму.
 
«Вор.Комедія помилок» - це божевільна захоплююча історія, яка може трапиться з кожним, її запаморочливий сюжет і сенс не залишить байдужим навіть самого скептичного глядача. А її персонажі діють в межах можливостей. Кожен, хто побуває в цій непересічній історії, відчує на собі цю абсурдність обставин, а може, зуміє знайти і самого себе.
 
Перевірте свої найпотаємніші куточки ваших почуттів на наявність нудьги і туги, наш «злочинець» поцупить ці негативні почуття. Замість цього ви отримаєте цілий спектр позитивних емоцій і розкриєте для себе великий секрет нашої маленької комедійної історіі. Вкради для себе щастя!
 
У виставі беруть участь яскраві і чудові актори театру і кіно: Максим ГОЛОСКОВ, Олександр ХОМИЧ, Дмитро ЖДАНОВ / Руслан ТКАЧЕНКО, Рита ЯШАНОВА, Ростислав ГОЛУБ, Геннадій Колодій, Олександр УСТЮГОВ ...
 
Дорогий Дніпро, спасибі за запрошення, ми знову до Вас з відкритим серцем і великим нетерпінням чекаємо зустрічі!!!
 
Ми запрошуємо Вас провести з нами незабутній вечір! А ми в свою чергу відкриємо Вам своє серце!!!

Днепр
19 мая 2021 - 19:00
Харьков
10 июня 2021 - 19:00