Веселі пригоди Незнайка (ХТДЮ)

11 декабря 2021

11:00

Харьков, Харківський театр для дітей та юнацтва

Шановні глядачі, звертаємо Вашу увагу, що КВИТКИ на вистави театру НЕОБХІДНІ для глядачів БУДЬ-ЯКОГО ВІКУ!

Звертаємо Вашу увагу, що з 6-го грудня 2021 р. набувають чинності нові обмеження для жовтої зони. Для відвідування Харківського театру для дітей та юнацтва, глядачам, які досягли 18 років, потрібно мати один із документів: «жовтий» COVID-сертифікат або паперову довідку 063-О (чинний 30 днів); «зелений» COVID-сертифікат (чинний 365 днів); міжнародне свідоцтво про вакцинацію (чинне 365 днів); іноземний COVID-сертифікат про щеплення вакцинами, дозволеними ВООЗ (чинний 365 днів); негативний результат ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена (чинний 72 години), сертифікат про одужання від COVID-19 (чинний 105 днів із дати встановлення діагнозу).За мотивами казкової мовісті Миколи Носова
Жанр – весела історія для дітей та їх батьків
Вік – 5 та дорослого глядача
Тривалість – 1 година 45 хвилин з одним антрактом
Вистава виконується російською мовою
Режисер – Олександр Ковшун
Художник – Олександр Абманов
Вистава – учасник 16-го Міжнародного чорноморського театрального фестивалю в м. Трабзон (Туреччина, 2015р.)

Жанр вистави визначено як «весела історія для дітей та їх батьків» – і, дійсно, на виставу варто прийти всією сім’єю. Юним глядачам припадуть до смаку захоплюючі пригоди казкових героїв, їх яскраві костюми і запальні танці, тоді як старше покоління обов’язково оцінить тонку стилізацію дії під епоху стиляг. Ну і звичайно, для всіх вистава стане зайвим приводом замислитися над тим, що справжніми цінностями нашого життя є дружба і живе людське спілкування.
До складу постановочної групи «Веселих пригод Незнайка» увійшли справжні професіонали у створенні вистав мовою сучасного театру.

Харьков
11 декабря 2021 - 11:00 23 января 2022 - 11:00