VINNYTSIA JAZZFEST-2021

03 октября 2021

21:00

Винница, Міський аеропорт

Ray Brown Jr. (США) і Тріо Андрія Арнаутова (Україна)

Світові зірки джазу Ray Brown Jr. (США) і Тріо Андрія Арнаутова (Україна) 3 жовтня о 21.00 у Вінницькому аеропорту (с. Гавришівка) на закритті ювілейного XXV Міжнародного джазового фестивалю VINNYTSIA JAZZFEST-2021!

Рей Браун-молодший – вокал (США)
Андрій Арнаутов – контрабас (Україна)
Олег Марков – ударні (Україна)
Юрій Середін – рояль (Україна)

Про музикантів

Рей Браун-молодший - жива легенда, єдиний син «королеви джазу» Елли Фіцджеральд і одного з найвидатніших контрабасистів світу Рея Брауна!
Неперевершений джазовий і блюзовий співак ріс і виховувався в оточенні справжніх «джазових титанів»: Оскара Пітерсона, Луїса Белсона, Дюка Еллінгтона, Нат Кінг Коула і Френка Сінатри.
Його свободу у співі, блискучі імпровізації, вміння грати усіма барвами свого голосу і фірмову, чисто американську манеру треба чути!
Рей Браун народився у Нью-Йорку, згодом з батьками переїхав у Лос-Анджелес. Його талант до музики проявився змалку. Вже у школі Беверлі Хіллз 10-річний Рей почав давати концерти і зі шкільними групами гастролював на місцевих фестивалях. Тоді він грав на роялі і співав, а з 14 років ще й захопився ударними, грі на яких навчався у ветерана джазу Біллі Дугласа, джазової ікони Лос-Анджелеса Чака Флореса і знаменитого барабанщика оркестру Дюка Еллінгтона Луїса Белсона. Талант Рея настільки швидко розвивався , що вже за кілька років він став популярним співаком та барабанщиком, а після переїзду до Сієтлу ще й почав писати музику і тексти до пісень.
У 90-х роках Рей Браун мав власне шоу в Лас-Вегасі, а крім постійних виступів на найпрестижніших музичних фестивалях США й Канади, багато гастролював у Японії й Кореї.
Рей Браун-молодший випустив диски «Stand by Me», «From the heart» і «Time for Love» у стилях джаз, блюз і r&b, а також знаковий альбом «Friends and Family», що складається з дуетів із найвідомішими співаками США Діоном Уорвіком, Джейном Монхайтом, Полом Вільямсом із групи The Temptations, Dr.John, Лонні Смітом, саксофоністом Девідом Ньюманом, вібрафоністом Террі Гібзом. А ще саме у цьому альбомі можна почути рідкісний запис відомого стандарту «How High The Moon», який Рей виконує разом зі своїми легендарними батьками.
Сьогодні Рей Браун активно гастролює по всьому світу, співаючи не лише джаз та блюз, але й фанк, соул і рок-н-рол. Його розкішний тембр закохує з перших нот, вражаючи надзвичайно професійною, інтелігентною і водночас – драйвовою та мегапозитивною манерою виконання. Коли співає, він не схожий ні на кого іншого! Його чарівний голос звучить надзвичайно тепло, з неповторною «чорною» інтонацією, начебто переносячи у знаменитий джазовий клуб Cotton 1930-х років, а потім дивує, суперничаючи з насвистуваннями флейти на високих нотах.

Андрій Арнаутов - один із найвидатніших українських джазменів, музикант і композитор, віртуозний джазовий контрабасист. За кордоном його знають як Andrew Valentine.
Закінчив джазовий факультет Державного училища імені Гнєсіних. Після переїзду до США продовжив освіту в одному з найпрестижніших музичних навчальних закладів — у коледжі Берклі (Bеrklee College of Music) у Бостоні.
У США багато виступав зі світовими зірками джазу, зокрема, з легендарними саксофоністом Archie Shepp та гітаристом Charlie Byrd, скрипалем Vasser Clemens, відомими джазменами — трубачем Roy Hargrove, вібрафоністом Victor Mendosa та багатьма іншими музикантами.
Довгий час співпрацював з трубачем Томом Брауном (Tom Browne), виступав як сайдмен з такими легендами джазу, як Archie Shepp, Charlie Bird, Bobby Sinabria, Chris Washburn, Menny Duran, Jimmy Lowels, Hank Jones.
Також свого часу виступав з кубинською групою «Buenavista Social Club» та викладав музику на Ямайці, де співпрацював з головою «Інституту Боба Марлі» Естором Блеком (Astor Black) у створенні музичної програми.
В Україні Андрій Арнаутов довгий час працює у складі «Київ Арт Ансамблю», останнім часом працює із вокалісткою з Камеруну Kemme Marileine і грає з власним тріо.

Олег Марков - відомий український барабанщик і композитор.
Hавчався у Київській муніципальній академії музики ім. Глієра та в Університеті КУГ у Граці (Австрія).
Живучи у Києві, був учасником «Kiev Big Band» та інших колективів, у яких грав з такими відомими музикантами, як Curtis Fuller, Frank Lacy, James Spaulding, Larry Willis, Gregory Porter, Alex Sipiagin, Essiet Essiet, Don Friedman та інші.
Після навчання у Києві переїхав до Граца, де отримав ступінь бакалавра і магістра. Живучи у Граці, зробив багато записів та виграв безліч різних конкурсів, виступав з такими музикантами, як Stjepko Gut, Jim Rotondi, Dena De Rose, Robert Bargad, Renato Chicco, Don Menza, Luis Bonilla, Kevin Mahogany, Bobby Shew та інші.
У даний час Олег Марков є викладачем по класу барабанів і ритму у Київській муніципальній академії музики ім. Р.М. Глієра та продовжує багато гастролювати по всьому світу.

Юрій Середін – знаменитий український джазовий піаніст і композитор.
Його дебютний альбом Asylum Search (LabelWhoAble), записаний у Берліні (Blackbird Studio), до складу якого увійшли всесвітньовідомі зірки: жива легенда сучасної імпровізаційної музики, барабанщик Нашіт Уейтс (Nasheet Waits) та зірковий голландський альт-саксофоніст Бен ван Гелдер (Ben van Gelder) – виграв премію A-Prize як кращий джазовий альбом року в Україні.
Юрій Середін навчався у Берліні та співпрацював зі знаковими музикантами американської, європейської та української джазових сцен: Seamus Blake, Nasheet Waits, Norman David, Sebastian Studnitsky, Ben van Gelder, Ray Brown Jr, Andrew Arnautov, Alex Maksymiw, Igor Osypov, Dennis Adu, Bogdan Gumenyuk та ін.
З 2018 року працює викладачем джазової кафедри Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка та багато г

 

Винница
02 октября 2021 - 17:00 02 октября 2021 - 18:00 02 октября 2021 - 20:00 03 октября 2021 - 17:00 03 октября 2021 - 18:00 03 октября 2021 - 21:00