Вишневий сад

07 октября 2021

19:00

Киев, Freedom Hall

«Вишневий сад»

Антон Чехов

Вистава на 2 дії

У виставі використовуються тютюнові вироби. Куріння вбиває!

«Коли я працюю довго, невтомно, тоді думки трохи легші, і здається, ніби мені теж відомо, навіщо я існую. Я все тинявся з вами, замучився без діла. Не можу без роботи, не знаю, куди дівати руки; теліпаються якось дивно, ніби чужі. Я навесні посіяв маку тисячу десятин. А коли мій мак цвів, яка то була картина!» Єрмолай Олексійович Лопахін

За борги на продаж виставляють маєток Гаєвих-Раневських, з єдиним на всю губернію вишневим садом. Але торги неможливі без участі всіх власників садиби. З Парижу, разом зі своєю свитою, прибуває поміщиця Любов Раневська (вдова). На неї вже чекають близькі, рідні та місцевий бізнесмен Єрмолай Лопахін (неодружений, освіта середня спеціальна). Співвласник господарства, за сумісництвом брат, Леонід Гаєв (неодружений, поміщик) пропонує план із порятунку маєтку. Але події починають розгортатися за абсолютно іншим сценарієм.

Чи вдасться Леоніду Адрійовичу переконати Аню (дочка Раневської, 17 років, незаміжня) та Варю (падчерку Любов Андріївни) діяти з трьох кінців? Чи справдяться чутки про бажання купця Деріганова придбати маєток? Та що насправді приховують власники саду?

Насолоджуйтеся!

Киев
07 октября 2021 - 19:00